Bilge Çocuk Dergi | Hakkında
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Hakkında

Çocuklar Bizim Geleceğimiz

Yeni, sıra dışı, çok eğlenceli bir dergi ile karşınızdayız. Kalemle bizlere öğreten, yüce Rabbimizin adı ile çıktık yola: Bismillahirrahmanirrahim…

 

Dünyanın en fazla sevilen öğretmeni Hazreti Muhammed’e (sav) selam olsun. “Ben sadece öğretmen olarak gönderildim.” buyuran Peygamber Efendimiz, yirmi üç senede zihinleri aydınlattı, gönüllerde taht kurdu ve en sevilen öğretmen oldu.

 

İlk sayımızda O’nun (sav) çocuk dostları ile yaşadığı olayları sizlerle paylaştık, çok beğeneceğinize eminiz.

 

Bu sayıda size Mars’tan haberler getirdik. Mars’tan hayvanlar âlemine geçip süper hızı ile Usain Bolt’u bile sollayan çöl çekirgesinin sırlarını çözmeye çalıştık. Bitkiler âleminde zekâyı açan cevizin peşine düştük. Şehit çocuğu Hayri’nin çizgi hikâyesinde duygulanıp sınıfın afacanlarına bir güldük iki şaşırdık. Ayrıca duyularınıza hitap edecek, zekânıza kas yaptıracak sorular, evde yapabileceğiniz icatlar ve sıra dışı çalışmaları dergimizde bulabilirsin.

 

Bu arada nice bayramlarda görüşmek dileğiyle Kurban Bayramınızı da kutlarız…

 

Unutmadan, benimde çalışmalarım dergide yer alsın istiyorsan tek yapman gereken iletisim@bilgecocukdergi.com adresine çalışmalarını göndermek. Zaten içeride seni yazmaya ve çizmeye davet eden pek çok çağrı göreceksin.

 

Haydi durma, çevir sayfaları; eğlence başlasın.