Bilge Çocuk Eylül 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Eylül Sayısı Bayilerde

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 61. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara daha fazla eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Kapak Konusu: DÜNYAMIZIN AKCİĞERİ ORMANLAR

Derginin bu sayısında ormanlarımız ve dünyamıza etkileri konusu ile karşınızdayız. Yemyeşil ağaçları ve içinde yaşayan bin bir türlü canlısı ile ormanlarımızın bizler için öneminden bahsediyor, aynı zamanda bize nasıl huzur ve sağlık kaynağı olduklarını araştırıyoruz.

Dolu Dolu İçerik

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, zihin açan sebze patlıcanın faydaları, Bolu ilimizin tanıtımı, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikâye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler, steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Eylül sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Dört Renk Puzzle Hediye!

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra dört renk puzzle hediye ediyor.

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi!

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.