Bilge Çocuk Nisan 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Nisan Sayısı Bayilerde

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 56. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Kapak konusu: Uzaya Yolculuk

Derginin bu sayısında “Uzaya Yolculuk Var” başlığı altında uzay temalı filmlerin görselliğini aratmayan bir dergi hazırlanmış. Güneş sistemi, gezegenler ve astronotlar anlatılmış. Murat Murat’ın araştırma notları ve çocukların seveceği uzaya dair güncel bilgilerini ekleyerek kaleme aldığı yazı ve Salih Bera’nın konu ile ilgili eklediği bilgiler çocuklar tarafından dikkatle okunacak ve konu ile ilgilenmeye sevk edecek gibi görünüyor. Dergi ekibi geleceğin astronotları ile dergi sayfalarında buluşmayı planlıyor.

 

Dolu Dolu İçerik

Dergide yine çocukların ilgisini çekecek dünyadan ve gelecek teknolojiden haberler, baharın müjdecisi sağlıklı bakla, başlarından geçen olaylarla hem güldüren hem düşündüren Afacanlar Sınıfı, icatların nasıl ortaya çıktığını anlatan çizgi hikaye Acayip İcatlar, zeka soruları, deneyler ve keyifli hikâyeler yer alıyor. İyilik Dükkânı, Deyim Hikâyeleri, Siyer yazıları ve Ramazan-ı Şerifi müjdelemesi ile dolu bir içerik sizleri bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı derginin Nisan sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Mevlana İdris, Salih Bera, Alper Zeki, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan, Emre Bilgiç, Mihrimah Yıldız, Yavuz Girgin, Murat Murat, Nilüfer Taktak, Bülent Ata, Bilal Özcan, Yusuf Pehlivan, Murat Tanhu, Emine Rana Demir, Esra Ogunday Bakır, Kemal Gür, Selami Tekiroğlu ve Müslüm Kaplan  gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Mars’a Yolculuk Oyunu Hediye

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra Mars’a yolculuk oyunu hediye ediyor.

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. Ayrıca kaçırdığınız sayıları da temin edebiliyorsunuz.

Bilge Çocuk dergisi, zekâ geliştiren dergi!

 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.