Bilge Çocuk Ocak 2020 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Ocak Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 41. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak konusu: KIŞA HAZIR MISIN? 

Derginin bu sayısında “Kışa Hazır mısın?” başlığı altında kış hazırlıklarını inceledik. Kışın doğada neler oluyor, mercek altına aldık. Ağaçlar ne yapıyor, sinekler nereye gidiyor, kışın en uykucuları hangi hayvanlar, gibi sorulara cevaplar verdik.  

Dolu Dolu İçerik! 

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, dişlerini fırçalayan yumurta deneyi, bol vitaminli ayva hakkında faydalı bilgiler ve onunla yapabileceğiniz bir tatlı tarifi, su samurlarının dünyası, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler ve steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ocak sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Hatice Özdemir Tülün,  Gülsüm Sezgin, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Nesibe Özdabak, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Alquerque Zeka Oyunu ve Origami Kar Küresi yapım şablonu hediye! 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.