Bilge Çocukların Dünyası
iletisim@bilgecocuk.com
İletişim0212 467 67 17

Hakkımızda

Bilge Çocuk Hakkında

Bilge Çocukların Bilge Dünyasına Hoşgeldiniz!

Bilge Cocuk Kitaplığı, gelişen, yenilenen ve büyüyen Türkiye’nin geleceğine sahip çıkacak çocukların her alanda daha iyi, daha yetenekli, daha başarılı olabilmesi için KETEBE yayınları bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan bir oluşumdur.

Uzun yıllar çocuk dergiciliği alanında başarılı işlere imza atan uzman kadro, tecrübelerini çocuk kitaplarına da aktararak çocukların manevi, edebi, mizahi, tarihi, bilimsel ve sanatsal alanlarda gelişmesine katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Çocuk dergilerinden çocuk kitaplarına, çocuklar için hazırlanmış deney setlerinden zekâ oyunlarına kadar çocuğunuzun ihtiyaç duyabileceği gelişim materyalleri için yayınlarımızı ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Her çocuğun bilge kitaplara ihtiyacı var!

HEDEFİMİZ

Bilge Çocuklara Bilgi Dolu Dünya
Geleceğin Bilge İnsanlarını Yetiştiriyoruz

Yayınlarımız, geleceğimizin mimarı çocuklarımızın araştırma ve merak duygularını harekete geçirerek içlerindeki mucidi uyandırmayı, insani ve manevi değerleri uygun bir üslupla sunarak da onların manevi gelişimlerine destek olmayı hedefliyor.

  • Güvenilir bir gelecek
  • Kaliteli ve güvenilir yayınlar
  • Mutlu ve başarılı çocuklar

Neler Sunuyoruz?

Bilge Çocukların Bilge Dünyasında buluşalım!

Aileler Ne Diyorlar?

Anne Babaların Görüşleri

Özellikle zeka oyunlarına bayılıyoruz. Oğlumla birlikte dergideki bulmaca ve bilmeceleri büyük bir heyecanla çözüyoruz. Gerek çizimlerindeki kalitesi, gerekse yaşa uygun şekilde anlatımlarıyla büyük bir boşluğu doldurduğu kesin. Teşekkürler!

Faruk Çelikkılıç

Faruk Çelikkılıç

Arif'in Babası

Yayınlarınız gerçekten muhteşem! Çocuklarımla başında öyle güzel vakit geçiriyoruz ve eğleniyoruz ki, akşam tüm yorgunluğumu alıyorlar. Onlar için de fırsat bulunmaz bir oyuna dönüşüyor dergiyle olan tüm etkinlik. Teşekkürler!

Suphi Akçayazı

Suphi Akçayazı

Sude'nin Babası

Böyle güzel ve benzersiz yayınlar için emeği geçen herkese büyük teşekkür ediyorum. Etrafıma tavsiye etmekten beni de yayınların bir sözcüsü olarak zannedenler oldu. Ama tebrik ederim bu ekibi, gerçekten de inanılmaz güzel bir iş çıkarıyorlar!

Nursel Kayaoğlu

Nursel Kayaoğlu

Reyhan'ın Annesi