BlockPage Created with Sketch.

Access Blocked

The web page you are trying to visit has been blocked in accordance with company policy. Please contact your system administrator if you believe this is an error.

Domain :
cd29.newrou.top
Category Name :
Firstly Seen
Your ip is 10.0.131.24
Zeka Oyunları – Bilge Çocuk Dergisi
Bilge Çocukların Dünyası
iletisim@bilgecocuk.com
İletişim0212 467 65 05

Zeka Oyunları

Zeka Oyunları

ZEKÂ OYUNLARI

Oyna, Eğlen, Zekanı Geliştir!

Z eka oyunları, çocukların eğlenirken zekasını geliştirmesi, zihnini açması ve yeni bir şeyler öğrenmesi için hazırlanmış oyunlardır. Çocuklar bu oyunlarla var olan zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirebildikleri gibi, yeni yetenekler de kazanırlar. Zeka oyunları çocuklara; çabuk karar verme, sonraki aşamaları düşünme ve öngörme, olasılıkları hesaplama, mantığını etkili ve yetkin bir şekilde kullanma yeteneği kazandırır.

Bu oyunlar çocukların yalnızca yeteneklerini geliştirmekle kalmaz, kötü alışkanlıklar edinmelerine de engel olur. Planlı hareket etmeyi, hızlı ve doğru karar vermeyi öğretir. Olaylara ve durumlara nasıl farklı açılardan yaklaşılabileceğini, nasıl farklı yorumlar getirilebileceğini gösterir. Kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkiler ve geliştirir.

Oyun, çocukların gelişiminde kitaplar kadar önemli bir yere sahiptir. Bunun farkında olan Bilge Çocuk, dünya çocuklarının oynadığı uluslararası oyunların yanı sıra, yerli ve milli kültürümüzün izlerini taşıyan rengarenk ve eğlenceli oyunları çocuklarımızla buluşturuyor. Bu oyunlarla çocuklarımızın kaliteli zaman geçirmesi ve zeka gelişimlerine katkı sunulması hedefleniyor.