Bilge Çocuk Ağustos 2020 Sayısı Çıktı! 

Bilge Çocuk Ağustos Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 48. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak Konusu: ÇİZİLMESİ EN EĞLENCELİ GEZEGEN SATÜRN  

Derginin bu sayısında Satürn gezegeni hakkında merak ettiğiniz her şeyi dergimizin sayfalarına gizledik. 

Dolu Dolu İçerik 

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, semizotunun faydaları, gezi yazısı köşesinde Trabzon tanıtımı, solucanın yaşam özellikleri, Satürn gezegeninin bulunuş hikayesi, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekle ve steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ağustos sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan Halenur Çalışan Gürbüz, Gülsüm Sezgin, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Nesibe Durmuş, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

 9 Taş Zeka Oyunu Hediye !

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.