Bilge Çocuk Ekim 2020 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Ekim Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 50. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak Konusu: İLERİ DÖNÜŞÜM  

Derginin bu sayısında “Her çöp çöp değildir : İleri Dönüşüm” başlığında dönüştürülebilirliğin önemini anlattık. Dünyamızı koruyabilmek adına bize düşen görevler neler olduğunu öğrenerek siz de dünyamızı koruyabilirsiniz. 

Dolu Dolu İçerik 

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, hünnapın faydaları, sülün kuşunun muhteşem görünüşü ve özellikleri, gezi yazısı köşemizde Edirne’nin tanıtımı, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler ve steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ekim sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan Halenur Çalışan Gürbüz, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Sija Oyunu hediye ! 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.