Bilge Çocuk Haziran 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Haziran 2021 Sayısı Bayilerde!

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 57. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

 Kapak Konusu: IŞIĞIN YOLCULUĞU 

 Derginin bu sayısında ışığın yolculuğu ile karşınızdayız. Elektrik icad edilmeden önce insanlar geceleri nasıl aydınlanıyorlardı sorusunun cevabı ve ışık ile ilgili birçok yeni bilgi bu ay dergimizde sizleri bekliyor.  

Dolu Dolu İçerik 

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, rezene bitkisinin faydaları, Isparta ilimizin tanıtımı, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler, steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Haziran sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Devreyi Tamamla Etkinliği! 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra bir etkinlik hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.