Bilge Çocuk Ocak 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Ocak Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 53. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak konusu: SIRA DIŞI EVLER 

Derginin bu sayısında “Sıra Dışı Evler” başlığı altında ilginç evler anlatılıyor. Nilüfer Taktak, araştırma notları ile böyle evler de olur mu hiç, denecek ilginç evleri kaleme aldı, Mustafa Baltacı konu ile ilgili sıradışı bilgiler derledi. Bu enteresan bilgiler çocuklar tarafından dikkatle okunacak ve onları konu ile ilgilenmeye sevk edecek gibi görünüyor. Dergi ekibi, bu sayıda geleceğin mimarları ile dergi sayfalarında buluşmayı planlıyor. 

Dolu Dolu İçerik 

Dergide yine çocukların ilgisini çekecek dünyadan ve gelecek teknolojiden haberler, sağlıklı meyve turunç, başlarından geçen olaylarla hem güldüren hem düşündüren Afacanlar Sınıfı, icatların nasıl ortaya çıktığını anlatan çizgi hikâye Acayip İcatlar, zekâ soruları, deneyler ve keyifli hikâyeler yer alıyor. İyilik Dükkânı, Deyim Hikâyeleri ve Siyer yazıları ile dolu bir içerik sizleri bekliyor.  

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı derginin Ocak sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Mevlana İdris, Salih Bera, Alper Zeki, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan, Halenur Çalışan, Emre Bilgiç, Mihrimah Yıldız, Yavuz Girgin, Murat Murat, Nilüfer Taktak, Bülent Ata, Bilal Özcan, Yusuf Pehlivan, Murat Tanhu, Emine Rana Demir, Esra Ogunday Bakır, Kemal Gür, Selami Tekiroğlu ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Mozaik Oyunu Hediye 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra Mozaik oyununu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. Ayrıca kaçırdığınız sayıları da temin edebiliyorsunuz.  

Bilge Çocuk dergisi, zekâyı geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.