Bilge Çocuk Mart 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Mart Sayısı Bayilerde

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 55. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Kapak konusu: BÖCEKLER

Derginin bu sayısında “Böceklerin Dünyası” başlığı altında belgesel gibi bir dergi hazırladık, böceklerin dünyasını, özelliklerini ve bizlere katkılarını anlattık. Dr. Fatih Dikmen’in derin araştırma notları ile çocukların seveceği bilgiler ile kaleme alınan yazı ve Mehmet Demirhan ve Mustafa Baltacı’nın konu ile ilgili eklediği bilgiler çocuklar tarafından çok beğenilecek.

Dolu Dolu İçerik

Dergide yine çocukların ilgisini çekecek dünyadan ve uzaydan haberler, geçen ay Mars’a iniş yapan robot, yüzen çiftlikler, kışın incisi şalgam, başlarından geçen olaylarla hem güldüren hem düşündüren Afacanlar Sınıfı, icatların nasıl ortaya çıktığını anlatan Acayip İcatlar, zeka soruları, deneyler ve hikâyeler yer alıyor. İyilik Dükkanı, Deyim Hikayeleri ve Siyer yazıları ile dolu bir içerik sizleri bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Mevlana İdris, Salih Bera, Alper Zeki, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan, Bestami Yazgan, Halenur Çalışan, Dağıstan Çetinkaya, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Murat, Nilüfer Taktak, Bülent Ata, Esma Genç, Bilal Özcan, Yusuf Pehlivan, Murat Tanhu, Emine Rana Demir, Esra Ogunday Bakır, Kemal Gür, Selami Tekiroğlu ve Müslüm Kaplan  gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Tilki Ve Kazlar Zeka Oyunu Hediye

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor.

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi!

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.