Bilge Çocuk Mayıs 2020 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Mayıs Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 45.sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak konusu: VÜCUDUMUZUN MİNİK KAHRAMANLARI  

Derginin bu sayısında vücudumuzun minik kahramanlarını ele aldık. Dr. Ahmet Katı ve Tuğba Coşkuner’in hazırladığı yazı çocukların çokça ilgisini çekecek. 

 Dolu dolu içerik  

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, mevsimin tatlı meyvesi dutun faydaları, koala ve okaliptüsün dünyası, Fatih Sultan Mehmet’in hayatı, Ramazan ayında dünyada olanlar, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler ve steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Mayıs sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner,Pınar Yiğit Solhan Halenur Çalışan Gürbüz, Hatice Özdemir Tülün, Gülsüm Sezgin, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Nesibe Özdabak, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

9 Köşe Zeka Oyunu Hediye 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.