Bilge Çocuk Şubat 2020 Sayısı Çıktı!

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 42. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak Konusu: PİRAMİTLERİ KİM YAPTI? 

Derginin bu sayısında Mısır Piramitlerinin gizemlerini inceledik. Öğrenecekleriniz karşısında siz de hayret içinde kalacaksınız.  

Dolu Dolu İçerik 

Dergimizde bu ay iki yeni bölümle daha tanıştı çocuklar; deyimler ve hikayeleri ile macera dolu bir gezi yazısı. Ayrıca dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, bol vitaminli kivi hakkında faydalı bilgiler ve onunla yapılabilecek bir tarif, ütünün icadı, eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler evde yapabileceğimiz deneyler, steam etkinlikleri ve zeka soruları sizleri bekliyor.  

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Hatice Özdemir Tülün,  Gülsüm Sezgin, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Nesibe Özdabak, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Senet Oyunu Hediye  

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.