Bilge Çocuk Mayıs 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Mayıs Sayısı Bayilerde

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 57. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Kapak Konusu: DAĞLAR BİZE NE SÖYLER

Derginin bu sayısında dağlar ve özellikleri ile karşınızdayız. Volkanik dağlar tektonik dağlar ve daha niceleri bu ay dergimizde sizleri bekliyor.

Dolu Dolu İçerik

Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, ısırgan otunun faydaları, İstanbul’un fethinin bilinmeyen yönleri, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler ves steam etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor.

Emeği Geçenler

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Mayıs sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Karınca – İnsan Fil Zeka Oyunu!

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor.

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi!

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.