Bilge Çocuk Şubat 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Şubat Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 54. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak konusu: BUZ DAĞLARI 

Derginin bu sayısını “Buz Dağları” başlığı altında belgesel tadında hazırladık. Buz dağlarının özelliklerini ve orada yaşayan canlıları anlattık. Metin Karakuzu’nun araştırması ile kaleme alınan yazı çocuklar tarafından çok beğenilecek.  

Dolu dolu içerik 

Dergide yine çocukların ilgisini çekecek dünyadan ve uzaydan haberler, geçen ay fırlatılan yeni uydumuz TÜRKSAT 5A, başlarından geçen olaylarla hem güldüren hem düşündüren Afacanlar Sınıfı, icatların nasıl ortaya çıktığını anlatan Acayip İcatlar, zeka soruları, deneyler ve hikâyeler yer alıyor. İyilik Dükkanı, Deyim Hikayeleri, Gelecek Teknoloji, Sağlık ve Siyer yazıları ile dolu bir içerik sizleri bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Mevlana İdris, Salih Bera, Alper Zeki, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan, Bestami Yazgan, Halenur Çalışan, Dağıstan Çetinkaya, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Murat, Nilüfer Taktak, Bülent Ata, Esma Genç, Bilal Özcan, Yusuf Pehlivan, Murat Tanhu, Emine Rana Karaabalı, Esra Ogunday Bakır, Selami Tekiroğlu ve Müslüm Kaplan  gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Lau Kati Kata Zeka Oyunu Hediye 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.