Bilge Çocuk Temmuz 2020 Sayısı Çıktı!

Bilge Çocuk Temmuz Sayısı Bayilerde 

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 47. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Kapak Konusu: DENİZLERDE HAZİNELER VAR  

Derginin bu sayısında sizler için masmavi denizlerin altındaki yaşamı inceledik.  

Dolu Dolu İçerik  

Dünyadan, uzaydan haberler teknolojik gelişmeler ve çocukların neşesi Hindistan cevizi,  çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, meraklıları için deneyler, oyunlar, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler, steam etkinlikleri ve zeka soruları da dergimizde sizi bekliyor. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Temmuz sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Melih Tuğtağ, Tuğba Coşkuner, Pınar Yiğit Solhan, Halenur Çalışan Gürbüz, Hatice Özdemir Tülün, Gülsüm Sezgin, Merve Uygun, Selami Tekiroğlu, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Nesibe Durmuş, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Karaabalı, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Zon-al Zeka Oyunu Hediye! 

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra zeka oyunu hediye ediyor. 

Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Bilge Çocuk dergisi, zeka geliştiren dergi! 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.