Bilge Minik Şubat 2021 Sayısı Çıktı!

Bilge Minik Şubat Sayısı Bayilerde 

Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisi, 54. sayısı ile karşınızda. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor. 

Evde Etkinlik 

Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici nitelikte olan bu etkinlikler çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını da keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveynlere rehberlik ediyor. 

Bu ay neler var? 

Derginin bu sayısında RENKLER var. Renkler ile ilgili bilgiler çocuklara sunulurken, onların öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinliklere de yer verilmiş.  

Peygamber Efendimiz ’in (SAV) hayatından örnekler de sayfalara taşınmış. Bu dergi; kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. 

Emeği Geçenler 

Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Kerem Ali Sakaryalı, Esma Genç, Selma Yıldız, Bestami Yazgan, Gülsüm Sezgin, Merve Gülcemal, İbrahim Oğuz, Esin Baytar, Murat Tanhu, Ayşe Erdem, Büşra Önder, Yavuz Girgin ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor. 

Keyifli hediyeler! 

Derginiz ile bu ay renk eşleştirme oyunu ve havaalanı çıkartmaları hediye ediliyor.

Miniklerimizin en sevdiği bölüm olan “kendi kapağını tasarlama” ise dergi içinde onları bekliyor.  

Bilge Minik dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir. 

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.